Digitální střepiny


Drobnosti, které se někomu můžou hodit

Vlastní vyhledávání Googlem na stránkách cestuji.info

Google


Digitální střepiny - stránka zaměřená na drobné rady z oblasti výpočetní techniky

Zpět na Digitální střepiny


Simple communications controller

Broadcom USH

Catia V5 import body

Catia V5 error při propagate directoryPokud byste mi chtěli poslat zprávu, máte k dispozici adresu


Počet shlédnutí od 01.04.2011:
6136Instalace Office 10 do Windows XP X64

Při instalaci Microsoft Office do Windows XP x64 na pracovní stanici Dell jsem narazil na problém, že DELL nedodává instalační média pro instalaci OEM Office.

Instalaění soubory je možné stáhnout ze stránky www.office.com/backup (po zadání sériového čísla).

Taky to lze vyřešit tak, že si seženete/stáhnete trial verzi.
K té dostanete trial licenční klíč. Nainstalujete s tímto klíčem trial verzi Office, ale automatickou aktivaci neprovádějte. Spusťte třeba Word, objeví se aktivační okno. Zaškrkněte možnost, že Office nechcete aktivovat, ale povýšit na plnou verzi. Otevře se okno s možností zakoupit Office, ale je tam možnost kliknout na volbu, že Office již máte zakoupeny. Zadáte licenční klíč a je to.

Office 10 vyžaduje nainstalovaný MSXML6 6.10.1129.0 . Je potřeba nainstalovat verzi 6 http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=d21c292c-368b-4ce1-9dab-3e9827b70604&displaylang=en a následně aktualizovat windows, nainstaluje se SP1 pro MSXML, což je ta požadovaná verze 6.10.1129.0. Tato verze se instaluje i s .NET frameworkem.

Při instalaci Microsoft Office do Windows XP x64 jsem narazil ještě na jeden problém, že totiž Microsoft Office 10 už oficielně nepodporuje 64-bitovou verzi Windows XP. Jde to naštěstí snadno obejít - stačí ve složce Vlastnosti zvolit, že se instalátor má spustit v kompatibilním módu s windows XP. Instalace proběhne bez problémů a Office funguje, jak má.
Na začátek stránky
Zpět na Digitální střepiny

Spřátelené stránky: Konstrukční kancelář ACR, Katalog katalogů